Дні науки. 2016. Одеса
moy-gorod-logo
,
Impact Hub Odessa

Дні науки знову в Одесі! Науковці з УкрНЦЕМ, Odessa I. I. Mechnikov National University, Одеського національного медичного університету прочитають цікаві лекції з біології та медицини, покажуть прості наукові досліди з хімії та біології.
Реєстрація: https://goo.gl/iEMNOp

Акцію підтримує команда волонтерів 15x4 Одесса.

Демонстрації (з 15:30 до 19:30) за участі Українського наукового центру екології моря, Інституту загальної та неорганічної хімії НАН України, Одеського
національного університету ім. І. І. Мечникова

Анна Диамант (Anna Diamant). Таємне життя поверхні моря. Поверхня моря – дім для планктонних личинок багатьох морських тварин, тут можна зустріти і «дітей» крабів, і молюсків, і багатьох інших тварин. Деякі з них настільки чудернацькі, що свого часу слугували для прототипів мультиплікаційних героїв.

Viktor Diamant. Хімічні джерела струму та інші дива в лабораторії. Хімічний акваріум на столі, золотий дощ… Прості та цікаві досліди допоможуть вам пригадати хімію, та поглибитись в один з її прикладних розділів – електрохімію.

Владимир Немерцалов (Volodymyr Nemertsalov). Клонування своїми руками.
Вы сможете познакомиться с теорией и практикой клонирования. Узнать, для чего нужны клоны. Опасны ли они? Выяснить, какие растения уже запущены в производства, а над какими ещё бьются исследователи.

Лекції:
15:00 Veronika Piskovatska «Фармакогенетика - медицина майбутнього?»
Тіло кожної людини – особливе та неповторне. Така унікальність є результатом нашої спадковості, особливостей довкілля та персональних життєвих звичок. Дізнайтеся, як сучасна медицина використовує знання, що поєднують фармакологію та генетику в окрему потужну, перспективну науку.

16:00 Tatyana Brodiazhenko «Очистка відходів за допомогою бактерій в Україні – це реально»
Ацидофільні хемолітотрофні бактерії – хто вони такі та на що здатні? Їх застосовують у процесі вилуження металів. А чи можна за їх допомогою очистити вугільні відходи? Про можливість використання сучасних біотехнологічних методів українською промисловістю.

17:00 Макс Романченко «Непотрібні ліки: на що ми витрачаємо 80% наших грошей?»
Скоріше за все, 8 з 10 ліків, які ви купували за останній рік – марні. 80% ваших грошей було витрачено даремно, потрібною виявилася лише кожна п'ята таблетка. Як цього уникнути? Як лікуватися мінімальним набором дійсно ефективних ліків? Слухайте у захоплюючій лекції від співробітника кафедри терапії №4 ОНМедУ.

18:00 Mariia Pavlovska «Майже 20 тис льє під водою. Перші глибоководні дослідження
Чорного моря у ХХІ столітті»
Історія про дослідження морських тварин. Поговоримо про те, наскільки цікавим та технологічним може бути сучасний морський моніторинг, а також про те, що приховує в собі склянка морської води

Дискуссия еще не началась.
Вы можете оставить первый комментарий.

Для комментирования необходимо авторизоваться.