Урбанистика
Влада Сингапуру забороняє продаж приватних автомобілів
Управління сухопутного транспорту Сингапуру заявило, що скоротить відсоток приросту приватних транспортних засобів на острові від 0.25% за рік до нуля починаючи з лютого 2018 року, повідомляє The Guardian.
Сингапур є одним з найдорожчих місць у світі для придбання транспортного засобу, проте його мешканці вже перевищили квоту на кількість проданих автомобілів та їх кількістю на дорогах. Починаючи з наступного року, уряд заморожує продаж приватних автомобілів, проте збільшить кількість громадського транспорту.

Раніше, для того щоб придбати транспортний засіб в Сингапурі, потрібно було отримати «Сертифікат на право власності», який був дійсним 10 років, а його середня вартість складала 50 000 сингапурських доларів (приблизно 37 000 дол США).

У своїй заяві Міністерство зазначило, що 12% сухопутньої території Сингапуру вже займають дороги. Саме тому було вирішено протягом наступних п'яти років фінансувати розширення й модернізацію громадського транспорту. На це влада витратить близько 28 млрд сингапурських доларів.

Источник: hmarochos.kiev.ua

Дискуссия еще не началась.
Вы можете оставить первый комментарий.

Для комментирования необходимо авторизоваться.